ארונות הזזה

 

ארונות אחסון מפוזרים בכל הבית ונמצאים בחדרים השונים. יש ארונות במטבח, בחדרי המשפחה והשינה, בחדרי הילדים, במחסן, במקלט ובעוד פינות רבות ושונות. ארונות הזזה נותנים מענה למקומות בהם יש חוסר במקום מרווח, בין אם זה בחדר או בחלל מסוים אחר, ואין אפשרות להתקין דלת שנעה על צירים. במקומות אחרים, ישימו ארונות הזזה בעיקר בגלל שבעלי הבית אוהבים אותם ומעדיפים אותם על ארונות אחרים. ניתן להזמין ארונות הזזה מוכנים, אם כי, בחדרים שונים יש צורך להתקין ארונות הזזה באמצעות נגרים מומחים.

 

דגמים רבים

 

חברות שמייצרות רהיטים או נגרים מקצועיים נותנים שפע של היצע להתקנת ארונות הזזה שונים. במקרים רבים, החלק החיצוני והנראה לעין הוא החלק המשמעותי מבחינת המראה של הארון. תוכנו של הארון ייקבע בהתאם לצרכי הבעלים, וכל נגר יכול להתקין בו את המכלולים השונים. יהיו בו מדפים. מגירות, מתלים, לשמלות וחליפות, וכל מיני מחיצות, מדפים נשלפים, מדפים מסתובבים ועוד מתקנים שמקובלים בארונות, לבגדים, לכלי מטבח, למחסן ועוד.

 

חיפוי חיצוני לארונות

 

החיפוי החיצוני של ארון הזזה יכול להיות עץ לסוגיו, זכוכית, פורמייקה, פורניר ועוד, והנגרים יעבדו אותם בצורה מקצועית והגימור שלהם יהיה מושלם. יש צבעים שונים: החל מלבן לגווניו שהינו בעל נוכחות שמשדרת יוקרה והייטק, ועד לצבעים חמים כמו חום, אדום ועוד. יהיו ארונות בצבעי שחור, אפור ועוד גוונים לפי טעמו של הלקוח. יש ארונות שימלאו את כל הקיר ואחרים רק את חלקו, ולצידם יונחו אגרטלים, פסלי קישוט ועוד פריטים אחרים לנוי שיוסיפו חן למראה החדר.

 

בעלי מקצוע מנוסים

 

בארונות הזזה במטבח יאחסנו סירים, מחבתות וכלי מטבח שונים, והם יותאמו לאחסון סכו"ם, מצרכי מזון, תבלינים ועוד. בארונות בגדים יהיה מקום לבגדים שונים, אקססוריז, נעליים, תכשיטים ועוד. במחסן יותאם ארון ההזזה לאחסון כלי עבודה שונים, מוצרי ניקוי, חומרי בניין, מסמרים, ברגים ועוד. מומלץ לכל מי שמעוניין ברכישת ארונות הזזה לביתו ליצור קשר עם חברה או עם נגר מקצועיים ובעלי ניסיון. הם ישמחו להיעזר בידע הרב שצברו לטובת כל לקוח. בניית ארונות נחשבת לעבודה מקצועית ביותר וכדאי להשקיע בכך.